Taçsız Prenses 1.Bölüm Fragmanı
Taçsız Prenses 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV’de yayınlanacak olan Taçsız Prenses dizisi yayın tarihi henüz belli olmadı.

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Yağmur Tanrısevsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Taçsız Prenses bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TAÇSIZ PRENSES DİZİSİ KONUSU

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

MF Yapım tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan dizi Volkan Keskin tarafından yönetilirken, senaryosu sektörde pek çok başarılı diziye imza atan Pınar Bulut ile Onur Koralp tarafından yazılıyor.

Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarıyla büyüyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşür. Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) olurken işler zamanla herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız Masal yolculuğu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post