Taçsız Prenses 12.Bölüm Fragmanı
Taçsız Prenses 12.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Taçsız Prenses dizisi yeni bölümüyle 19 Haziran Pazartesi günü 20.00’de ekrana gelecek.

İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerini paylaştığı Taçsız Prenses Işığı dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TAÇSIZ PRENSES YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Gizemli mesajın etkisiyle dehşete düşen Masal’ın şimdi önünde son derece zorlu bir de imtihan vardır; bir prenses olmayı öğrenmek. Masal, Hilal ve Cüneyt bir yandan Harun’un sert disiplini altında özel eğitimlere tabi tutulurken bir yandan da Neşe’nin yardımıyla köşkteki gizemi çözmeye çabalarlar. Maalesef ikinci bir ipucu hepsini Harun’un aslında göründüğü gibi iyi bir yürekli bir dede olmadığıyla ilgili ciddi şüpheye düşürür. Ama sonunda herkesi şaşkına çeviren Harun’un sırrı değil; Masal’ın kendi yetenekleri olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post