Üç Kız Kardeş 48.Bölüm 2. Önizleme
Üç Kız Kardeş 48.Bölüm 2. Önizleme hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümüyle 2 Mayıs Salı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ÜÇ KIZ KARDEŞ BÖLÜM ÖZETİ

Somer, Türkan’ın elindeki fotoğraflar konusunda Rüçhan’ı ele vermemek için tüm suçu üstlenir. Gerek Somer gerekse Türkan, artık tarafı olmadıkları bir yanlış anlaşılmanın kurbanı olmuşlardır. Derya, yurtta yaşadığı bir tartışma sonucunda kendini bir anda Sevilay’ın evinde bulur. Derya ve Sevilay’ın arasındaki gerilim iyice yükselirken, Derya da bu sırada bambaşka bir Mustafa’yla tanışır.

Dönüş sanki kendi hayatı yokmuşçasına, evdeki herkesin derdini üstlenip iyice onların hayatlarını yaşamaya başlar. Bu nedenle de Serdar’la aralarına, henüz kendisinin fark edemediği bir mesafe girmektedir. Sadık ise Dönüş’ün geçmişi araştırdığını öğrenince, kendince onu bu konudan uzaklaştırmak için bir yol bulur ama yolun sonunun nereye çıkacağını hesap edemez. Rüçhan, Türkan ve Somer’i boşanma kararlarından döndürmek için bir adım atar. Rüçhan’ın bu adımıyla birlikte ikilinin cephesinde duygusal anlar yaşanırken, ikisinin de kaderi artık hâkimin sorduğu soruya verecekleri cevaba bağlıdır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post