Yüz Yıllık Mucize 2.Bölüm 2. Fragmanı
Yüz Yıllık Mucize 2.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. STAR TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yüz Yıllık Mucize dizisi yeni bölümüyle 30 Mart Perşembe akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in başrollerini paylaştığı Yüz Yıllık Mucize dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

https://youtu.be/lNwRgxIrr-M

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YÜZ YILLIK MUCİZE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

OGM Pictures tarafından Star TV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral otururken, senaryosu Nuran Evren Sit tarafından kaleme alınıyor.

Kuvayı Milliye’den beri hep 30 yasında görünen bir adamın sarsıcı hikayesini izleyicilerle buluşturacak olan dizide Birkan Sokullu “Kemal” karakterini canlandırırken, Ebru Şahin “Harika” karakteriyle eşlik edecek.

Günümüzde 130 yasında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu); hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşır. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post