Gönül Dağı 76.Bölüm 2. Fragmanı
Gönül Dağı 76.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gönül Dağı dizisinin yeni kısmı 12 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gönül Dağı bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı ONLİNEFRAGMANLAR sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa müddette bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son kısımda neler yaşandı?

Elif ve Kenan’ın isteme günü gelmiştir. Kenan ve ailesi isteme için hazırlıklarını yaparken Elif tarafında işler karışıktır. Serdar’dan gelen mektup, Elif’i bir karar vermeye zorlar. Kasabaya dönen Serdar’la gidecek midir yoksa Kenan’ın yanında duracak mıdır?

Asuman çekilme ettiğini Münir’den gizlemek isterken, Ramazan buna karşı gelir ve bütün doğruyu Münir’e söyler. İstifayı öğrenince öfkelenen Münir ne yapacaktır?

Erkan, Ramazan’ın da sayeinde Şirin’e bir aşk mektubu yazar. Ancak bu mektuptan Şirin’in ailesi haberdar olunca iki aile yüz yüze gelir. Bu durumda Sefer ve Zahide ne yapacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post