Kardeşlerim 71.Bölüm Fragmanı
Kardeşlerim 71.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANİZLE sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümü ile 10 Aralık 2022 Pazar günü 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerinde Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sevgi ölüm tehlikesiyle burun buruna kalırken, Akif’in eline hiç ummadığı büyük bir fırsat geçer. Hastanede Sevgi için gergin bekleyiş başlarken, Ömer ayakta kalabilmek için Asiye’ye tutunur. Doruk’un Asiye’ye olan tutkulu aşkı, Nebahat’i iyice çileden çıkartırken, Tolga ve Leyla hayatlarıyla ilgili radikal bir karar alırlar. Sevgi’yle ilgili yaşananlardan dolayı büyük bir vicdan azabı ve suçluluk duyan Yasmin’in gözünü iyice karartması ise hiç beklenmedik bir sonuç yaratır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post